PROjekt buduje halę w SPP

0

Kolejna inwestycja w Stargardzkim Parku Przemysłowym. Przy ul. Skandynawskiej powstaje hala produkcyjna o powierzchni 1000 mkw. Będą nowe miejsca pracy. Inwestorem jest spółka PROjekt M. Odziemkowski P. Harhaj zajmująca się projektowaniem i budową maszyn.

Budynek w SPP powinien być gotowy już jesienią. Na początku 2023 r. firma planuje rozpocząć produkcję w nowej hali. Pracę znajdą tam ślusarze, spawacze oraz tokarz-frezer. W budynku będą również pomieszczenia biurowo-socjalne. Obiekt zostanie wykonany w formie stalowej konstrukcji pokrytej płytami warstwowymi.

PROjekt powstał w 2012 r. w Stargardzie. Od początku współpracował z firmami związanymi z budownictwem kolejowym. Najpierw spółka zajmowała się wykonywaniem projektów maszyn i urządzeń do budowy i obsługi kolejowej sieci trakcyjnej. Z czasem rozszerzyła swoją działalność o produkcję. Dziś dostarcza klientom gotowe urządzenia do prac na sieciach trakcyjnych – m.in. kontenerowe pociągi sieciowe, platformy do zwijania i wywieszania sieci trakcyjnej i podesty ruchome.

(r)

wizualizacje: Pracownia Architektoniczna arch. Sławomir Nowicki

Poprzedni artykułPrawosławne uroczystości w Dolicach ku czci św. Mikołaja
Następny artykułBył ArtFestiwal Stargard 2022


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj