Szukają vlogerów nakręconych na Pomorze Zachodnie

0

Wygraj sprzęt do filmowania i zbuduj zasięgi. Złap za kamerę i opowiedz o ciekawym miejscu, aktywności lub osobie. Ruszył konkurs marszałka na vloga o Pomorzu Zachodnim.

To konkurs dla utalentowanych i pomysłowych twórców. Na Pomorzu Zachodnim nie brakuje miejsc, które zachwycają i wzywają do przygody. Czas pokazać to szerszej publiczności. Konkurs „Nakręcone #PomorzeZachodnie” to szansa na opowiedzenie swojej historii i sprawdzenie talentu.

– Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, tym razem w formie popularnych vlogów. Mam nadzieję, że odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim – mówi marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Zasady konkursu Nakręcone #PomorzeZachodnie

Vlog powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać do 4 minut i prezentować miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie Youtube oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Materiały należy oznaczyć #PomorzeZachodnie, #vlogPomorzeZachodnie , #NakreconePomorzeZachodnie.

Najlepsze vlogi i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego – co znaczy, że mają szanse na zdobycie dużych zasięgów.

Nagrody

Kamera GoPro 10, mikrofon Rode Wireless Go II czy stabilizator do telefonu DJI OM 5.

Przy ocenie vlogów będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie. Liczy się także sposób promocji vloga i jego odbiór przez widzów: liczba wyświetleń, polubień, komentarzy.

Konkurs trwa od 16 maja do 6 czerwca 2022 r. Zgłoszenia na stronie: vlog.wzp.pl . Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Radio ESKA.

Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=ueTyz-V5swQ

(r) – materiały prasowe

Poprzedni artykułTancerki ze Stargardu wicemistrzyniami Europy
Następny artykułUnleashed Cooperation  z „8 years”: jazz, improwizacja, muzyka etniczna


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj