Powalczymy na rowerach, by wykręcić lepszy wynik

0

Stargard drugi raz bierze udział w rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski. W ubiegłym roku dla naszego miasta na jednośladach kręciło ponad 1500 wielbicieli dwóch kółek. Przejechali łącznie przeszło 219 tys. km. To osiągnięcie dało nam wysoką, szóstą pozycję w klasyfikacji 53 miast. W tyle zostawiliśmy wtedy m.in. Kraków, Poznań i Bydgoszcz. W tym roku możemy poprawić swój wynik.

Aby dołączyć do rywalizacji, trzeba zainstalować na smartfonie (z systemem Android lub IOS) bezpłatną aplikację Aktywne Miasta i dołączyć do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski – czerwiec 2022”. Jest dostępna na stronie www.rowerowastolicapolski.pl. Aby kilometry zapisały się na koncie naszego miasta, trzeba wskazać Stargard.

Aplikacja działa w każdym miejscu na świecie – nie ma znaczenia, gdzie się jeździ – pokonywane dystanse wciąż się rejestrują. Miasto wybiera się w ustawieniach – można tam również dołączyć do konkretnej grupy.

O tytuł i puchar Rowerowej Stolicy Polski walczy w tym roku 56 miast. Zmagania trwają do 30.06. (czwartek).

Szczegółowe informacje o kręceniu kilometrów dla Stargardu są na facebookowym profilu wydarzenia.

(r)

grafika: facebook.com/StargardRowerowaStolicaPolski

Poprzedni artykułAtak, który może kosztować życie. NFZ wspiera cyberbezpieczeństwo w szpitalach
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Dziecka ze stargardzkimi policjantami i z Inkiem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj