Poszaleli na całego – tego dnia park był ich

0

To była wyjątkowo fajna sobota dla dzieci. W Parku Zamkowym setki stargardzian bawiły się na Balonowym Dniu Dziecka. Pogoda dopisała, a najmłodsi mogli wybierać spośród dziesiątek atrakcji. W finale zabawy odbyła się wielka bitwa na balony z wodą.

Coś dla siebie znalazły najmłodsze dzieci, nieco starsze, a także młodzież i dorośli. Cały Park Zamkowy kipiał od różnych aktywności. Były szaleństwa na dmuchańcach, zabawy sportowe, pokazy taneczne i muzyczne oraz warsztaty plastyczne. Piękna pogoda zachęciła całe rodziny do udziału w Balonowym Dniu Dziecka. Rodzice i opiekunowie chętnie korzystali też z miejsca do relaksu i złapania chwili oddechu w zabawie.

Najważniejszym punktem imprezy była bitwa na kolorowe balony z wodą.

Przez cały dzień obecni na imprezie tłumnie odwiedzali stoiska m.in. Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY, Książnicy Stargardzkiej, Muzeum Archeologiczno-Historycznego, Młodzieżowego Domu Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rozwiązywali zagadki, tworzyli rękodzieło i oglądali naukowe eksperymenty. Jedno jest pewne – Balonowy Dzień Dziecka to była świetna rozrywka dla dużych i małych.

(r)

fot. Mirosław Cofta

Poprzedni artykułBobrowa Polana – będzie rekreacja z integracją pod okiem kamer
Następny artykułPrzebudowa połowy wiaduktu przy ul. Bogusława IV – zmiany w komunikacji


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj