Prędkość im niestraszna

0

Policjanci stargardzkiej drogówki wraz z funkcjonariuszami posterunków na terenie wszystkich gmin powiatu stargardzkiego przeprowadzili działania  pn. „Prędkość”, których celem było egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim.

Wypadki drogowe, których przyczyną jest nadmierna prędkość, generują najwięcej ofiar śmiertelnych, dlatego kierujący, którzy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów, a zwłaszcza ci, którzy rażąco przekroczą dozwolone limity prędkości, muszą liczyć się z konsekwencjami.

– Podczas działań, które przeprowadzone zostały na drogach gmin Stargard, Kobylanka, Dobrzany, Marianowo, Suchań, Dolice oraz Ińsko funkcjonariusze ujawnili łącznie 77 zdarzeń, w tym 56 wykroczeń związanych z przekroczeniem dozwolonej prędkości – informuje podkom. Krzysztof  Wojsznarowicz z KPP w Stargardzie.

Policjanci dokonywali pomiaru prędkości w miejscach, które wskazane zostały przez mieszkańców gmin w aplikacji  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

(r), fot. – KPP w Stargardzie

Poprzedni artykułWystawa w SCK. Oswoić ludzi z pająkami
Następny artykułMAH pochwali się nowymi nabytkami


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj