Stargard Festiwal ’22 – trzy dni muzyki na żywo w wykonaniu gwiazd

0

Prezydent Stargardu zaprasza na gwiazdorski festiwal. Zespół Ørganek, Agnieszka Chylińska, Sarsa, Natalia Przybysz, Smolik i Kev Fox, Nosowska oraz Zalewski – to gwiazdy Stargard Festiwal ‘22. Właśnie pod takim hasłem odbędą się tegoroczne wyjątkowe Dni Stargardu.

Stargard Festiwal ‘22 zacznie się 24.06. (piątek) o 20:00. Najpierw wystąpi zespół Ørganek, a po nim Agnieszka Chylińska. 25.06. (sobota) o 20:00 zagra Sarsa, a następnie Natalia Przybysz. Na niedzielę (26.06.) zaplanowano aż trzy koncerty. O 19:00 na scenie pojawią się Smolik i Kev Fox, następnie Katarzyna Nosowska i na koniec – Krzysztof Zalewski.

Te trzy gorące koncertowe dni to kilkanaście godzin muzyki na żywo serwowanej przez uznanych w Polsce wykonawców. Plan wydarzenia jest niezwykle bogaty. Trudno szukać w tym czasie drugiego tak atrakcyjnego programu gdziekolwiek indziej w tej części Polski. Warto też dodać, że na Stargard Festiwal ‘22 organizator zapewni najwyższą jakość dźwięku i oświetlenia scenicznego, a także szerokie zaplecze gastronomiczne.

Posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca wstęp na jeden dzień koncertowy będzie kosztował symboliczną złotówkę. Tak atrakcyjny Stargard Festiwal ‘22 będzie premiować mieszkańców i być dla nich specjalną ofertą. Stargardzianie tutaj żyją i pracują, dlatego tworzymy dla nich coraz atrakcyjniejsze miejsce do życia i wypoczynku.

Jeżeli ktoś do tej pory nie ma jeszcze swojej karty, to może ją wyrobić m.in w kasie kina SCK, codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 i wtedy kupić bilety za 1 zł. Oczywiście – jak zwykle – SCK serdecznie zaprasza także gości spoza Stargardu. Bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca bilety na koncerty w piątek i sobotę (24 i 25.06.) będą kosztować 59 zł za jeden dzień, a za wstęp w niedzielę (26.06.) bez SKM trzeba zapłacić 79 zł.

Sprzedaż biletów na wydarzenie już trwa. Wejściówki można kupować w kasie SCK (ul. Piłsudskiego 105) codziennie od 11:00 do 20:00, a także przez internet. Wszystkie koncerty odbędą się na terenie zielonym za Młodzieżowym Domem Kultury (ul. Portowa 3).

Organizatorem Stargard Festiwal ’22 jest Stargardzkie Centrum Kultury.

(r)

Poprzedni artykułSTBS. Milion złotych na remonty
Następny artykułBobrowa Polana coraz bardziej atrakcyjna


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj