Długi weekend na drogach. Jechał, mając 2,5 promila alkoholu

0

Kolejni nietrzeźwi kierujący wyeliminowani  przez stargardzkich policjantów – podsumowanie weekendu na terenie naszego powiatu.

Przez 4 dni funkcjonariusze aktywnie pracowali na drogach powiatu stargardzkiego, sprawdzając, czy kierujący poruszają się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Brali także brali udział w zabezpieczaniu procesji Bożego Ciała.

Podczas długiego weekendu na drogach powiatu pojawiło się więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych oraz na motocyklach działali nieprzerwanie do późnego niedzielnego wieczora.

Policjanci reagowali na wszelkie wykroczenia popełniane w ruchu drogowym, zwracali też uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli pieszych, rowerzystów i ich zachowanie. Wszystko po to, by był to bezpieczny czas dla nas wszystkich.

– W przeciągu tych kilku dni mundurowi przeprowadzili ponad 106 interwencji, wyeliminowali 7 nietrzeźwych kierujących, z czego niechlubny rekordzista miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto patrol stargardzkiej prewencji zatrzymał 1 osobę posiadającą przy sobie środki odurzające – informuje mł. asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

Na drogach powiatu nie odnotowano żadnego wypadku. Doszło do 7 niegroźnych kolizji.

(r)

Poprzedni artykułCiężary im niestraszne. Siłowali się, dźwigali, przerzucali setki kilogramów
Następny artykułWyremontuj i zamieszkaj


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj