Są kolejne pieniądze na działki

0

Na początku czerwca rozstrzygnięto, kto otrzymał dofinansowanie inwestycji w stargardzkich Rodzinnych Ogrodach Działkowych. To w sumie 80 tys. zł od miasta na remonty, zakupy i modernizacje. Teraz zarządcy mają następną szansę na zdobycie pieniędzy – tym razem od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Do wzięcia nawet 100 tys. zł.

Wnioski o przyznanie grantów mogą składać podmioty zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym jako stowarzyszenia ogrodowe. Szczegółowe informacje są tutaj.

Głównym celem konkursu jest ochrona i poprawa jakości terenów zielonych w miastach poprzez rozwój zielonej infrastruktury w częściach wspólnych ROD-ów. Stowarzyszenia ogrodowe mogą składać po kilka wniosków, a pojedynczy wniosek może obejmować więcej niż jeden ROD prowadzony przez konkretny podmiot.

Wartość grantu dla jednego ROD-u wynosi nie mniej niż 10 tys. zł i nie więcej niż 100 tys. zł. Wnioski trzeba złożyć w Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Szczecin, pl. Brama Portowa 1, tel. 91 469 84 00/01, e-mail: [email protected]. Tam również można uzyskać szczegółowe informacje o konkursie.

(r)

fot. Bożena Kuszela/archiwum

Poprzedni artykułNowy rektor Collegium Balticum ANS: dr hab. Aleksandrę Żukrowską zastąpiła dr Małgorzata Hermanowicz
Następny artykułPrymusi nagrodzeni przez prezydenta. „Łączycie w sobie tak wiele talentów, że jestem spokojny o waszą przyszłość”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj