COOLturalne Wakacje 2022. Film, koncert i spektakle teatralne

0

Drugi weekend w Teatrze Letnim – w ramach COOLturalnych Wakacji 2022 – będzie równie bogaty w imprezy, jak poprzedni.  

W piątek (8.07.) kinowo czyli… Kino na Leżakach. O godz. 22:00 w Teatrze Letnim (Park Chrobrego) zobaczymy komedię romantyczną „Miłość jest blisko”. Zabierz ze sobą drugą połówkę, przyjaciół, znajomych i razem obejrzyjcie film w plenerze.

„Miłość jest blisko” to film o tym, jak dwoje przyjaciół z dzieciństwa nawiązuje relacje z idealnymi partnerami. Szybko jednak stwierdzają, że chyba łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Zabawna opowieść z plejadą gwiazd polskiego kina: Weroniką Książkiewicz, Olgą Bołądź, Wojciechem Solarzem i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych.

W niedzielny (10.07.) wieczór warto się wybrać na koncert pt. „Plaża Art Cafe” w Teatrze Letnim. O godz. 17:00 artyści Sceny Art Cafe obwieszczą wszem i wobec, że… „To już lato!”. Będą plażowe, wakacyjne klimaty i znane letnie piosenki. Wystarczy przyjść do Teatru Letniego, przymknąć oczy i przenieść się tam, gdzie „morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…”.

Wystąpią: Celina Gładysz, Joanna Sabo, Krzysztof Gładysz, Piotr Dolata, Piotr Świrepo, Maciej Szeliga, Daniel Ziomko, Wojciech Gurak, Tony Kanicki.

Przypominamy, że od 3.07. do 10.07.2022  trwa Teatr w Stodole: Festiwal Teatralny pod Gwiazdami. Kilkadziesiąt spektakli teatralnych w 7 dni! Ponadto warsztaty artystyczne z niezwykłymi ludźmi. To wszystko na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Hania” nad Miedwiem (Morzyczyn 17), który kolejny raz zamieni się w prawdziwą Strefę Teatru i Artyzmu, i gościć będzie mieszkańców całego województwa, i nie tylko.

Więcej na: https://sck.stargard.pl/kalendarz-wydarzen/teatr-w-stodole-festiwal-teatralny-pod-gwiazdami/

Na COOLturalne Wakacje 2022 zapraszają Prezydent Stargardu i Stargardzkie Centrum Kultury.

(r)

Poprzedni artykułPrzywrócić blask „totemowi” – ciąg dalszy prac
Następny artykułCOOLturalne Wakacje 2022. Akcja charytatywna dla Samuela


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj