Poszukiwani i nietrzeźwi kierowcy w rękach policji

0

Stargardzcy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych do odbycia kary oraz 5 nietrzeźwych kierujących, z których jeden, kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości, dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przyniosła pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom funkcjonariusze stargardzkiej komendy policji od poniedziałku do dzisiejszego poranka zatrzymali 6 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce mundurowych wpadło również 5 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą  przed sądem. Dodatkowo jeden z nich kierował pojazdem, nie mając do tego uprawnień.

– Jednym z zatrzymanych był 37-latek, który poszukiwany był przez stargardzki sąd w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego i odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Drugi zatrzymany poszukiwany to 48-latek, który doprowadzony został do zakładu, aby odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo zniszczenia i uszkodzenia cudzej rzeczy – informuje podkom. Krzysztof  Wojsznarowicz z KPP w Stargardzie.

Policja przypomina, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronie internetowej stargardzkiej policji. I apeluje do osób, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu osób poszukiwanych za przestępstwa kryminalne, o przekazanie informacji do KPP w Stargardzie mailowo na adres: [email protected], lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585.

(r)

Poprzedni artykułSąsiedzka Pomoc sprzyja polsko-ukraińskiej integracji dzieci
Następny artykułPrzebudowa wiaduktów. Zmiany w organizacji ruchu – tydzień później


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj