Akcja „Żywność potrzebującym”

0

800 osób może nieodpłatnie dostać produkty spożywcze. Dystrybucja żywności rozpocznie się już 1.08. (poniedziałek). To kolejne wsparcie dla stargardzian w trudnej sytuacji finansowej, ale także dla osób bezdomnych.

Jedzenie będzie wydawane w Stargardzkim Centrum Kultury, wejście od ul. Wojska Polskiego, przez cztery pierwsze dni sierpnia od 9:30 do 14:30. Aby usprawnić cały proces, przygotowano harmonogram z podziałem według kolejności alfabetycznej nazwisk potrzebujących. Dokładna rozpiska jest na grafice poniżej.

Trzeba pamiętać, że zainteresowani otrzymaniem takiego wsparcia powinni zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tam wydane zostaną skierowania umożliwiające otrzymanie produktów spożywczych. Takiego zaświadczenia nie potrzebują osoby bezdomne.

Akcję zorganizowała i prowadzi Stowarzyszenie Misja Dobra Nowina.

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe są dostępne na Facebooku organizacji. Pomoc żywnościowa jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym i przekazana za pośrednictwem Banku Żywności im. Jacka Kuronia w Szczecinie.

(r)

fot. pixabay.com

Poprzedni artykułZachodniopomorskie smaki podczas Jarmarku Jakubowego
Następny artykułRegionalne Centrum Kryzysowe w Stargardzie w nowej odsłonie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj