Powstaje naukowy plac zabaw

0

Trwa przygotowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kolejnego projektu, który mieszkańcy wybrali do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. W okolicy Bramy Wałowej, ale też SCN Filary, powstanie zupełna nowość – naukowy plac zabaw. Mali i duzi skorzystają tam m.in. z kalejdoskopu, repliki wieży oblężniczej i mikroskopu.

Mieszkańcy zainteresowani tym tematem mogą wziąć udział w spotkaniu z projektantem i zgłosić swoje uwagi jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Aby zapoznać się z propozycją placu i wyrazić opinię, wystarczy przyjść do Urzędu Miejskiego w czwartek (18.08.) o 16:15. W sali 111 (I piętro) projektant przedstawi propozycję nowego miejsca do zabawy i omówi poszczególne elementy inwestycji. Każdy zainteresowany stargardzianin będzie się mógł z nimi zapoznać. To najlepszy moment – zanim  ruszą prace, można wprowadzić zmiany do projektu.

W załącznikach są pliki z opisem proponowanych urządzeń i ich lokalizacją w pobliżu Bramy Wałowej. Jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć w tym temacie, ale nie będzie na spotkaniu w UM, może do piątku (5.08.) wysłać e-mail na adres: [email protected].

Załączniki do pobrania tu: https://stargard.eu/aktualnosci/budujemy-naukowy-plac-zabaw/

(r), ilustracja – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułDivers z przytupem zakończył pierwszy miesiąc COOLturalnych Wakacji 2022
Następny artykułWoda ze źródełka w parku – do picia, dla zdrowia


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj