Miasto zachęca – inwestuj w PPNT

0

Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii to dobre miejsce dla biznesu i dobre środowisko pracy dla tysięcy osób. PPNT cały czas się rozwija. Kolejne działki w atrakcyjnych lokalizacjach czekają na nabywców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Aktualną ofertę nieruchomości można znaleźć tutaj. Najbliższe przetargi zaplanowano na 22.08. (poniedziałek). Działki na sprzedaż znajdują się w samym centrum PPNT. Teren jest wyposażony w kompletną, nowoczesną infrastrukturę – drogi dojazdowe oraz sieci: wodociągową, kanalizacyjną, elektroenergetyczną i gazową. Nabywcy mogą również skorzystać z czasowego zwolnienia z podatku od nieruchomości. W trakcie całego procesu inwestycyjnego firmy mają zapewnioną kompleksową obsługę w zakresie opracowania niezbędnych formalności.

W 2021 r. w PPNT zlokalizowanych było 26 firm różnych branż, które łącznie zatrudniają około 6 tys. osób. To zarówno duże przedsiębiorstwa – m.in. Bridgestone, Klippan Safety Poland, Cargotec Poland, Radiometer Solutions, Lidl, ale również mniejsze firmy sektora MŚP. W ubiegłym roku kilka nieruchomości zyskało nowych nabywców, więc przed nami kolejne inwestycje. Całkowita powierzchnia parku to około 850 hektarów. Więcej informacji o PPNT jest tutaj.

(r)

Poprzedni artykułPiknik przed Świętem Wojska Polskiego
Następny artykułZaszczep się w Ratuszu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj