Weź pożyczkę na swoją inwestycję

0

Nawet 3 mln zł pożyczki mogą dostać przedsiębiorcy z naszego miasta. Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego ma ofertę dla firm z sektora MŚP. W ramach projektu Jeremie 2 mogą skorzystać m.in. z niskiego oprocentowania i pomocy w przejściu przez wszystkie formalności.

Szczegółowe informacje o pożyczkach, listę niezbędnych dokumentów i wzór wniosku są tutaj. Przedsiębiorcy mogą otrzymać bez prowizji od 500 tys. zł nawet do 3 mln zł. Maksymalny czas spłaty to 10 lat. Kolejnym udogodnieniem jest karencja w spłacie kapitału – do 12 miesięcy. O takie wsparcie mogą wnioskować mikro, mali i średni przedsiębiorcy. Pieniądze powinny zostać przeznaczone na inwestycje w środki trwałe, ale również niematerialne i prawne, w tym kapitał obrotowy.

SARL, działając w ramach konsorcjum ze Szczecińskim Funduszem Pożyczkowym, Fundacją Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Koszalinie oraz Stowarzyszeniem Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie, podpisała umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na udzielanie takich pożyczek ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach projektu „Wspieranie przedsiębiorczości poprzez Fundusz Funduszy Pomorza Zachodniego Jeremie 2”.

(r)

fot. UM w Stargardzie/archiwum

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Remis po słabej grze
Następny artykuł49. ILF. Tu nie ma strefy VIP-ów, każdy z każdym może tu porozmawiać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj