Stargard w Twoim obiektywie. Zielony Stargard

0

Choć do 2023 r. zostało jeszcze trochę czasu, to magistrat już czeka na zdjęcia, które ozdobią przyszłoroczny miejski kalendarz. Tym razem, w ramach 11. edycji prezydenckiego konkursu fotograficznego, postawiono na najpiękniejsze ujęcia zielonego Stargardu. Ich autorzy dostaną nagrody finansowe.

Zasady konkursu fotograficznego jak zwykle są bardzo proste. Zdjęcia mogą zgłaszać wyłącznie stargardzianie, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Trzeba przygotować maksymalnie 3 propozycje – odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi. Najlepiej, jeśli zdjęcia będą w poziomie. Każda fotografia powinna zawierać podstawowe informacje – imię i nazwisko autora, prezentowane miejsce/tytuł oraz rok wykonania. Nośnik również musi być opisany.

Następnie trzeba wypełnić kartę zgłoszenia (do pobrania z załącznika) i wraz ze zdjęciami dostarczyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs Fotograficzny Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ZIELONY STARGARD do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Jest na to czas do 14.10. (piątek).

Karta zgłoszenia i regulamin konkursu można pobrać tu: https://stargard.eu/aktualnosci/stargard-w-twoim-obiektywie/.

Komisja wybierze 13 zwycięskich zdjęć. Ich autorzy otrzymają równorzędne nagrody finansowe. Najlepsze ujęcia ozdobią kalendarz miejski na 2023 r. Wyniki konkursu poznamy w listopadzie.

(r)

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Derby, wyjazdy i emocje w hali OSiR
Następny artykułUczciliśmy Dzień Niepodległości Ukrainy. Prezydent: Dziękuję narodowi ukraińskiemu, bo w tej wojnie walczy także za nas


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj