Jesteś ofiarą lub sprawcą przemocy domowej? Zgłoś się na terapię

0

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej już po raz drugi oferuje terapię dla stargardzian uwikłanych w przemoc domową. Każdy, kto boryka się z takimi problemami, może uzyskać wsparcie psychologiczne. Udział w programie jest bezpłatny. Zgłoszenia są przyjmowane do 15.09. (czwartek).

Z terapii mogą skorzystać zarówno osoby doznające przemocy, jak i stosujące ją wobec bliskich. Oferta MOPS skierowana jest również do dzieci. Najpierw psycholog przeprowadzi spotkania indywidualne. Kolejnym krokiem będzie wybór właściwej grupy terapeutycznej. Ofiary przemocy mogą liczyć na 10 dwugodzinnych spotkań (raz w tygodniu). Osoby stosujące przemoc wezmą udział w 25 sesjach (2 godz. raz w tygodniu). Grupy będą miały charakter zamknięty, co pozwoli stworzyć odpowiednie warunki do terapii. Z kolei w ramach wsparcia dzieci przewidziane są wyłącznie indywidualne spotkania z psychologiem.

Aby dołączyć do programu, wystarczy do czwartku (15.09.) zgłosić się w MOPS – osobiście (ul. Warszawska 9a) lub telefonicznie: 91 578 45 77 w. 133. Pod tym numerem można również uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania. Terapia dla osób uwikłanych w przemoc domową jest bezpłatna.

(r) 

Poprzedni artykułAnkieta dla uchodźców z Ukrainy/Анкета для біженців з України
Następny artykułZarząd Dróg Powiatowych doposaża się. Ostatnio w remonter drogowy


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj