Zagłosuj na FILARY i AquaStar

0

W kwietniu nasze dwie inwestycje – rewitalizacja kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego 21 (siedziba Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY) i modernizacja pływalni przy ul. Szczecińskiej 35 (AquaStar) zostały nominowane do finału ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku.

Obie realizacje przeszły do ostatecznej fazy rozgrywek. Do 28.09. (środa) każdy może codziennie oddawać jeden głos na wybraną inwestycję. Warto wesprzeć FILARY i AquaStar, a przy okazji powalczyć o nagrody dla siebie.

Głosowanie jest bardzo proste – wystarczy kliknąć tutaj. Jedna osoba może każdego dnia, aż do 28.09. (środa), wskazać jeden projekt w konkretnym województwie. Nie trzeba się rejestrować. Wymagana jest tylko prosta weryfikacja – podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail, na który wysłany zostanie link. Trzeba w niego kliknąć, żeby potwierdzić oddanie głosu. Wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie, mają szansę na zdobycie dodatkowych nagród. Czekają zaproszenia na uroczystą galę w Zamku Królewskim w Warszawie, dwudniowy wyjazd na wizytację zwycięskich obiektów i katalog pokonkursowy.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku poznamy już 28.09. (środa), dlatego do samego końca rywalizacji liczy się każdy głos. Do ścisłego finału awansowało 75 projektów z całej Polski – w tym dwie nasze inwestycje. Profesjonalne jury doceniło przede wszystkim obiekty wyróżniające się funkcjonalnością i estetyką. Teraz przyszedł czas na głosowanie internautów, którzy wskażą najlepsze – ich zdaniem – realizacje.

(r)

Poprzedni artykułPomagamy Amandzie
Następny artykułFestyn „Razem po sprawność, by stanąć na nogi”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj