Goście w schronisku dla zwierząt w Kiczarowie. Mogli dowiedzieć się więcej o opiece nad czworonogiem

0

To był wyjątkowy czas dla czworonożnych mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie i ich opiekunów. Podczas dnia otwartego placówkę odwiedziło wielu gości. Ci, którzy rozważali adopcję psa lub kota, mogli udać się na tzw. spacery zapoznawcze.

Na wszystkich czekały różne atrakcje, m.in. wata cukrowa, zmywalne tatuaże, domowe wypieki. Goście podziwiali również umiejętności psów pracujących. Każdy mógł dowiedzieć się więcej o opiece nad czworonogiem i poznać wyjątkowe historie zwierząt, które znalazły swoje nowe domy i kochających opiekunów. Na miejscu porad udzielał również lekarz weterynarii.

Każdego roku dziesiątki psów i kotów ze schroniska w Kiczarowie dostają szansę na nowe, lepsze życie. Każda adopcja jest wyjątkowa i poprzedzona odpowiednim przygotowaniem na przyjęcie zwierzaka do swojego domu. Wszystkie psy i koty, które czekają na opiekunów, można zobaczyć tutaj. Warto też śledzić facebookowy profil schroniska. Są tam posty dotyczące m.in. adopcji, poszukiwań właścicieli zagubionych czworonogów, akcji specjalnych i zbiórek.

(r)

fot. Paweł Bieg

Poprzedni artykułByły „Ballady i romanse” na różance
Następny artykułKorekta rozkładu jazdy pociągów na Pomorzu Zachodnim


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj