Wypadek na Spokojnej. Motocykl uderzył czołowo w volkswagena

0

Późnym popołudniem na ul. Spokojnej, tuż przy wyjeździe z osiedla Platinum Park, doszło do wypadku, w którym poszkodowany został motocyklista – najprawdopodobniej sprawca całego zdarzenia. Mężczyzna trafił do szpitala.

Według relacji osoby będącej świadkiem wypadku, o tej porze był tam spory korek i dużo nerwów: – Wiadomo, wszystkim się śpieszy, ale temu motocykliście jadącemu od strony Kościuszki śpieszyło się najbardziej. Wymijał samochody i stało się. Gdy kobieta wyjeżdżająca volkswagenem z osiedla skręciła w lewo, w stronę ul. Kościuszki – bo przepuścił ją kierowca jadący w stronę ronda Pionierów Stargardu, motocyklista wyprzedził go i wtedy doszło do czołowego zderzenia.

Z motocykla niewiele zostało.

Na miejscu pojawiły się służby: zespół ratownictwa medycznego, policja i straż pożarna. Pogotowie zawiozło poszkodowanego mężczyznę do szpitala.

Ul. Spokojna została zamknięta, co jeszcze bardziej utrudniło życie kierowcom – korki pojawiły się też na sąsiednich ulicach. Przed godz. 19 ul. Spokojna była już przejezdna.

Trwa ustalanie przez policję okoliczności i przyczyny wypadku.

bk

fot.: – Edyta Remigiusz Klikowscy/źródło: https://www.facebook.com/OficjalnyStojaStargard/, Bożena Kuszela

Poprzedni artykułMiasto doposaża szpital. Będą pieniądze na awaryjne zasilacze, modernizację systemów IT i aparaturę medyczną
Następny artykułPiknik z koszykówką dla Julii, Michasi i Zosi


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj