Niech żyją nam! Honory dla 80-latków

0

Rozpoczęły się Stargardzkie Dni Seniora. W ramach wspólnego świętowania szczególnie uhonorowani zostali dostojni jubilaci ze stargardzkiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Tegoroczni 80-latkowie przyjęli gratulacje, prezenty i najlepsze życzenia. Jak zawsze był też program artystyczny i poczęstunek.

– Dziękuję za bezcenne doświadczenie, którym dzielicie się z nami każdego dnia. Wasza wiedza, mądrość i zdrowy dystans do życia – korzystajmy z nich jak najczęściej. Macie w sobie tak wiele życzliwości i szacunku do drugiego człowieka, że jesteście przykładem dla nas wszystkich. Bądźcie zdrowi, rozwijajcie dalej swoje pasje i cieszcie się każdym dobrym dniem. Udowadniacie, że działając razem, wspierając się w każdej sytuacji, można osiągnąć bardzo wiele – mówił prezydent Rafał Zając.

Wyjątkowe, 80. urodziny świętowało tym razem 21 osób.

Ważnymi uczestnikami corocznego spotkania w Domu Kultury Kolejarza są –oprócz jubilatów – również najstarsi członkowie PZERiI. Seniorzy spędzili przyjemne przedpołudnie w dobrym towarzystwie, prowadząc – jak zawsze przy stołach – ożywione rozmowy na różne tematy. Po przyjęciu wielu serdecznych życzeń, prezentów i obejrzeniu programu artystycznego był też czas na poczęstunek.

Stargardzkie Dni Seniora dopiero nabierają rozpędu. Przed nami jeszcze wiele ciekawych wydarzeń. W piątek (9.09.) sportowa rywalizacja, w sobotę (10.09.) parada, festyn i dyskoteka, a w niedzielę (11.09.) wycieczka z prezydentem Rafałem Zającem i piknik. Szczegółowy program tegorocznej odsłony święta wszystkich seniorów można znaleźć tutaj.

(r)

fot.: Paweł Bieg, Starostwo Powiatowe w Stargardzie

Poprzedni artykułSzczepienia w SCK
Następny artykułJeden z największych samolotów cargo na świecie ląduje w porcie lotniczym Szczecin-Goleniów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj