Poszukiwany 5 listami gończymi zatrzymany przez stargardzkich policjantów – w Świnoujściu

0

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie Świnoujścia zatrzymali mieszkańca Stargardu. Był on poszukiwany był 5 listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Stargardzie, w celu odbycia kary 6 lat pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił.

Do stargardzkich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem jest ustalenie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie. Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości jest jeden: chęć uniknięcia kary i pozostania, jak najdłużej na wolności. Nie udało się to jednak 29 latkowi, który został zatrzymany przez stargardzkich kryminalnych.

– Szereg czynności operacyjnych pozwoliło funkcjonariuszom ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego stargardzianina. Dobre rozpoznanie doprowadziło do jego zatrzymania w Świnoujściu. Mężczyzna ukrywał się od 2017 roku. Poszukiwany był na podstawie 5 listów gończych i nakazu doprowadzenia. 29-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 lat – informuje mł. asp. Justyna Siwarska ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułSpotkanie autorskie z pisarką Iwoną Żytkowiak w Piwnicy TPS
Następny artykułJest pomysł na os. Zachód. Aby każdy poczuł, że „to moje miejsce” i że będzie o nie dbać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj