Zatrzymali trzy osoby z narkotykami

0

Niemalże każdego dnia funkcjonariusze walczą z nielegalnym procederem narkotykowym na terenie naszego powiatu. Ich codzienna służba pozwala na sukcesywne zatrzymywanie osób, które za popełnione tego rodzaju przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie – dzięki przeprowadzonej pracy operacyjnej – ustalili, a następnie zatrzymali 27-latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Ponadto w miniony wtorek funkcjonariusze stargardzkiej prewencji na osiedlu Tysiąclecia podjęli interwencje wobec 27-letniego mężczyzny, który na widok umundurowanego patrolu zaczął się nerwowo zachowywać. To zainteresowało mundurowych, którzy w trakcie czynności znaleźli u niego woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po wstępnych badaniach okazało się, że jest to amfetamina.

Kolejną osobę stargardzka prewencja zatrzymała na ul .Szczecińskiej w Stargardzie. To 22- latka, która miała przy sobie środki odurzające. Wszystkie 3 osoby noc spędziły w policyjnym areszcie.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość – nawet do 10 lat pozbawienia wolności – mówi mł. asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r)

Poprzedni artykułMuzyczne niedzielne poranki. Jesień
Następny artykułOGRODY pojeżdżą dłużej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj