FILARY Budową Roku 2021

0

Stargardzkie Centrum Nauki może zapisać na swoim koncie kolejną ważną nagrodę. Tym razem zrewitalizowana kamienica przy ul. Bolesława Chrobrego 21 została doceniona w prestiżowym konkursie Budowa Roku 2021. Za realizację tej inwestycji Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego otrzymało nagrodę III stopnia.

Wszystkie obiekty zgłoszone do rywalizacji zostały szczegółowo ocenione przez jury. Specjaliści z branży budowlanej brali pod uwagę m.in. funkcjonalność obiektu, jakość wykonania robót, zastosowanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań techniczno-technologicznych, wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko oraz spełnienie wymagań bhp.

Nasze STBS wyróżniono w kategorii „Obiekty przebudowane i rewitalizowane o wartości do 23 mln zł”. Organizatorem konkursu był Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

FILARY nie zwalniają tempa. Jeszcze do środy (28.09.) można głosować na SCN w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Szczegóły tutaj.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu – właśnie dzięki wsparciu internautów – placówka zdobyła tytuł „Inwestycja z perspektywą”, pokonując 160 projektów z całej Polski. Więcej o tym sukcesie tutaj.

(r)

fot. – źródła: https://www.modernizacjaroku.org.pl/, Stargardzkie TBS

Poprzedni artykułMOPS zaprasza do Szkoły dla Rodziców
Następny artykułZbadaj słuch za darmo


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj