Miłośnicy planszówek w SCN Filary i Piwnicy TPS

0

Z okazji Dnia Gier Planszowych, który obchodzony jest 10 października,  Stargardzkie Centrum Nauki FILARY i Książnica Stargardzka zapraszają na wydarzenia, które odbędą się w sobotę 8.10. br. w godzinach 14:00-20:00. Chętni mogą spróbować swoich sił w różnych grach. Warto zbierać każdy punkt – najlepsi zawodnicy dostaną upominki.

Rozgrywki odbędą się w dwóch lokalizacjach:
– Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza na piętro Innowatorów (ul. B. Chrobrego 21),
– a Książnica Stargardzka do Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu (pod Ratuszem, wejście od strony kolegiaty).

Organizatorzy dodatkowo zapraszają do udziału w specjalnych rozgrywkach w obydwu miejscach. Przygotowanych zostanie kilka tytułów gier, z których punkty będzie można wpisać na specjalną kartę, rozdawaną w tym dniu podczas wydarzeń. A więc – warto odwiedzić obydwa miejsca, zagrać w wybrane gry, zanotować punktacje i zostać rekordzistą. Najlepsi gracze nagrodzeni zostaną upominkami.

Na planszówki można przyjść samemu albo zebrać grupę znajomych. Przydadzą się zwłaszcza dobra pamięć, logiczne myślenie i umiejętność dedukcji.

Bilety na Dzień Gier Planszowych kosztują symboliczną złotówkę. Do kupienia przez internet tutaj albo w sklepiku SCN. Jedna wejściówka pozwala na grę w obu miejscach przez cały dzień (od 14:00 do 20:00).

Są jeszcze bezpłatne bilety na niedzielne (9.10.) specjalne zwiedzanie FILARÓW w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Darmowe wejściówki można zarezerwować tutaj.

(r)

Poprzedni artykułRozdawali odblaski w ramach akcji „Bądź widoczny – świeć przykładem”
Następny artykułŁatwiej nad morze przez obwodnicę Trzebiatowa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj