Szczecińska. Będzie przebudowa chodnika od budynku Poczty Polskiej do stacji Orlen

0

Nareszcie, chciałoby się powiedzieć. Jeszcze w tym roku piesi, mamy z wózkami, ludzie podpierający się laską nie będą już musieli dokonywać ekwilibrystyki, chodząc po zdewastowanych płytkach chodnikowych wzdłuż ul. Szczecińskiej na odcinku budynek Poczty Polskiej – stacja Orlen.

Z jednym wyjątkiem. W tym ciągu, przed sklepem popularnej sieciówki, jest już fragment normalnego chodnika. Ciekawe, czy cały odcinek tak będzie wyglądał.

Wczoraj starosta Iwona Wiśniewska wraz z Ireną Agatą Łucką, członkiem Zarządu Powiatu Stargardzkiego, podpisały umowy z firmą Budpak Paweł Szubert.

Poza umową na przebudowę ww. chodnika, zostały też zawarte trzy umowy na przebudowę trzech zatok autobusowych: przy przychodni Zachód, przy ul. Wieniawskiego i przy ul. Moniuszki

– Wyboru oferty dokonano w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Termin rozpoczęcia realizacji umów został określony – jako niezwłoczny, po podpisaniu umowy. Termin zakończenia prac zaplanowany został do pierwszej połowy grudnia bieżącego roku – informuje Starostwo Powiatowe w Stargardzie.

(r)

fot.: Starostwo Powiatowe w Stargardzie, Bożena Kuszela

Poprzedni artykułZmiany w komunikacji pod wiaduktem przy ul. Bogusława IV
Następny artykułMłodzi poprawią kondycję i ciekawie spędzą wolny czas


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj