Mieszkanie dla dużej rodziny – z minimum czwórką dzieci

1

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przygotowało kolejny lokal wspomagany. Tym razem klucze do komfortowego, wyremontowanego mieszkania otrzyma duża rodzina – z minimum czwórką dzieci. Wnioski o przydział takiego lokalu można składać do 31.10. (poniedziałek).

W ramach programu Duża Rodzina na stargardzian czeka mieszkanie o powierzchni ponad 70 mkw. Wszystkie pomieszczenia zostały wyremontowane. Do dyspozycji nowych lokatorów są 3 pokoje, przestronny przedpokój, kuchnia, łazienka oraz toaleta. Jest to tzw. mieszkanie wspomagane – w ramach programu można jednocześnie skorzystać m.in. z systemu obniżek czynszu, dodatku mieszkaniowego z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i opieki psychologa.

Szczegółowe informacje i wzory wniosków do pobrania są tutaj. Dokumenty trzeba złożyć do końca października w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS (al. Żołnierza 11a). W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić – tel. 91 819 22 93 (informacje o naborze) lub tel. 91 819 22 74 (kontakt dla osób, które chcą obejrzeć lokal).

(r)

fot. STBS

Poprzedni artykułTrzeźwy poranek – nie dla wszystkich. Działania stargardzkiej drogówki
Następny artykułBłękitni Stargard. Tylko albo aż punkt z beniaminkiem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj