SARL pomoże zdobyć pieniądze z UE

0

Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego zaprasza przedsiębiorców z naszego miasta na specjalne spotkanie informacyjne. W piątek (21.10.) będzie można dowiedzieć się więcej o dotacjach unijnych w nowej perspektywie na lata 2021-2027. Informacje przydadzą się zwłaszcza właścicielom mikro, małych i średnich firm.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy do wtorku (18.10.) wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: [email protected] lub zadzwonić pod nr tel. 91 834 90 88. Warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej biurowca SARL (ul. Pierwszej Brygady 35, 7. piętro).

Spotkanie poprowadzi Andrzej Najda – prezes zarządu Najda Consulting sp. z o. o., mający wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o aktualnych możliwościach zdobycia dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i nowej perspektywie unijnej. Dostaną też konkretne wskazówki, dzięki którym lepiej przygotują się do składania wniosków o różne dotacje dla swoich firm.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułNieletni grafficiarz „ozdobił” cztery budynki. Usłyszał zarzuty
Następny artykułRuszył handel w nowym parku handlowym przy Kościuszki


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj