I Rotariański Oktoberfest – na cele charytatywne

0

27 października br. o godz. 18:00 w restauracji Miejski Browar Stargard odbędzie się wyjątkowa kolacja charytatywna – I Rotariański Oktoberfest. Będzie to okazja do degustacji specjalnego piwnego menu oraz posłuchania muzyki na żywo – wystąpią stargardzcy rockmani: zespół Los Tatooloss. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne organizacji.

Organizatorem wydarzenia jest Rotary Club Stargard, który od kilku lat pomaga lokalnej społeczności w wielu wymiarach. RCS w ramach różnych akcji zrealizował m.in.: zebranie funduszy na sprzęt i leczenie dla 7-letniej Julii z porażeniem kończyn, zakup i przekazanie strojów oraz akcesoriów sportowych dla młodzieżowego zespołu Kluczevia Stargard, wsparcie Interact Szczecin International w zebraniu środków na zakup specjalistycznych protez kończyn dolnych wraz ze stawem kolanowym, a także rehabilitację Julii ze Szczecina, wspieranie świadomości ochrony środowiska poprzez zakup i instalację czujników jakości powietrza oraz opiekę nad uchodźcami wojennymi z Ukrainy.

Mam nadzieję, że w dniu kolacji 27 października o godzinie 18:00 stargardzianie oraz ich przyjaciele spotkają się wspólnie w Miejskim Browarze Stargard i wszyscy razem – w myśl motta „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść– będziemy działać na rzecz wsparcia lokalnej społeczności. Bądźmy razem, dobro wraca. Do zobaczenia na kolacji – mówi Jerzy Kielan, prezydent Rotary Club Stargard.

Rezerwacja biletów na kolację (350 zł za osobę) pod numerem telefonu: 601 317 408.

(r)

fot. – źródło: Rotary Club Stargard

Poprzedni artykułJesienno-zimowa pomoc ludziom, którzy przebywają w tzw. miejscach niemieszkalnych
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Znowu emocje do samego końca


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj