Bieg dla Niepodległej 2022

0

Piąty raz w Stargardzie przy okazji Narodowego Święta Niepodległości organizowane są zmagania sportowe. W piątek (11.11.) od 18:00 w Parku Chrobrego nawet 200 osób będzie pokonywać wybrane przez siebie dystanse. W biegu mogą wystartować dorośli i młodzież, ale także dzieci – już od 3 lat.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba do poniedziałku (7.11.) zapisać się przez internet – link tutaj, opłaty od 40 zł (dzieci 15 zł). Po tym terminie zapisy są już tylko w dniu biegu i przy wyższych opłatach.

Do wyboru jest kilka kategorii. Organizatorzy przewidują też dodatkowe numery startowe dla niezdecydowanych – do odbioru w dniu imprezy. Warto także dołączyć do facebookowego wydarzenia „Stargard dla Niepodległej”, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Biuro zawodów będzie działać od 16:00 w Teatrze Letnim. O 18:00 rozpoczną się biegi najmłodszych uczestników. Pokonają różne dystanse, dostosowane do ich możliwości – od 200 m do 1 200 m. Później zaplanowano rozgrzewkę przed głównym startem. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia 5 km. Tyle samo pokonają spacerowicze nordic walking.

(r)

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Kolejna przegrana
Następny artykułSzczepienia w SCK


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj