PEC przyjmuje wnioski na węgiel

0

Od 8.11. (wtorek) będzie można składać wnioski o zakup węgla w preferencyjnej cenie 2000 zł brutto za tonę. W Stargardzie dokumenty przyjmie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej przy ul. Nasiennej 6 – od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.

Prosty do wypełnienia wniosek znajduje się tu: https://stargard.eu/aktualnosci/przyjmujemy-wnioski-na-wegiel/.

Zakup węgla w preferencyjnej cenie przysługuje m.in. gospodarstwom domowym, które otrzymały dodatek węglowy. Konieczne jest też zamieszkiwanie w gospodarstwie domowym, dla którego ma być kupiony opał. Warto pamiętać, że w tym roku po niższej cenie będzie można nabyć 1,5 tony węgla i tyle samo od 1.01.2023 r.

Wydrukowany, wypełniony i podpisany wniosek trzeba przynieść do PEC-u lub też przekazać przez internet za pomocą platformy ePUAP: /umstargard/SkrytkaESP, /umstargard/skrytka.

Szczegółowe informacje są udzielane w PEC (tel. 91 578 84 00), Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej (tel. 91 578 03 19) i Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (tel. 91 578 48 81).

Wiadomości o dokładnym terminie i miejscu zakupu węgla w preferencyjnej cenie zostaną przekazane wnioskodawcom, po rozpatrzeniu ich wniosku, telefonicznie.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułBiuro Obsługi Klienta z ceramiczną płaskorzeźbą
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Derby znowu dla Kinga


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj