SP 11. Już można korzystać z siłowni plenerowej

0

Przy Szkole Podstawowej nr 11 pojawiły się nowe urządzenia do ćwiczeń. Korzystają już z nich uczniowie tej szkoły i okoliczni mieszkańcy. Taki aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu chętnie wybierają stargardzianie w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności. Siłownia dobrze uzupełniła plac zabaw, który został tam wykonany w ubiegłym roku.

Do dyspozycji mieszkańców przy SP nr 11 są cztery podwójne zestawy do ćwiczeń – wahadło, twister, podwójny narciarz, urządzenie do wyciskania/przyciągania i podwójna prasa nożna. Można na nich wzmacniać różne partie mięśni, wspomagać aktywność stawów i poprawiać ogólną kondycję. Nowa siłownia plenerowa cieszy, bo tej jesieni jest sporo ciepłych, słonecznych dni, a to dobra okazja do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Przy szkole na os. Zachód jest teraz kompletne miejsce do zabawy i ćwiczeń – plac dla najmłodszych i siłownia dla nieco starszych stargardzian. Na zakup i montaż nowych urządzeń przy „jedenastce” miasto pozyskało 30 tys. zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. Wartość całej inwestycji to około 95 tys. zł.

(r), fot. – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułSzczepienia w SCK
Następny artykułBył Dzień z Ukraińską Kulturą. Starosta: „Staliśmy się sobie bliscy”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj