Już niedługo Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”

0

Prezydent Stargardu i Stargardzkie Centrum Kultury zapraszają na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” – 10 grudnia w godz. 14.00 – 20.00 na parkingu przy SCK. Tam będzie można kupić prezenty dla bliskich, ozdoby świąteczne, przysmaki od lokalnych producentów czy po prostu poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

Ale nie tylko zakupy świąteczne – dekoracje, ręcznie malowane bombki, koncertowe pakiety dla bliskich – będzie można tam zrobić. Wśród dźwięków świątecznej melodii, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek. Na scenie pojawią się młodzi artyści ze świątecznym repertuarem, a najmłodszych mieszkańców na jarmarkowym placu powita Święty Mikołaj.

W tym dniu odbędą się specjalne seanse świąteczne – kino za 1 zł! Na dużym ekranie zobaczymy: „Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka”, „Szybcy i śnieżni” oraz „Magiczne święta Kacpra i Emmy”.

Podczas jarmarku w ramach akcji „Świąteczna paczka dla bezdomniaczka” będzie okazja, by wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie. Przy Stargardzkim Centrum Kultury będzie można zostawić karmę dla zwierząt, która trafi do podstargardzkiego schroniska.

Na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” zaprasza Prezydent Stargardu Rafał Zając wraz ze Stargardzkim Centrum Kultury.

(r)

Poprzedni artykułStargard szykuje się do zimy
Następny artykułWygodniej pod wiaduktem w centrum miasta – są dwa przejścia dla pieszych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj