Jarmark „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” ze świątecznymi atrakcjami

0

Gdzie najlepiej kupić prezenty dla bliskich, ozdoby świąteczne, przysmaki od lokalnych producentów albo po prostu poczuć atmosferę Bożego Narodzenia? To wszystko będzie można znaleźć na Jarmarku „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” – 10 grudnia (sobota) od 14:00 na parkingu przy Stargardzkim Centrum Kultury.

Można tam będzie zrobić zakupy świąteczne – m.in. dekoracje, ręcznie malowane bombki, koncertowe pakiety dla bliskich – ale nie tylko. Wśród dźwięku świątecznych melodii, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników odwiedzający znajdą moc atrakcji i niespodzianek. Na scenie pojawią się młodzi artyści ze świątecznym repertuarem, a najmłodszych mieszkańców na jarmarkowym placu powita Święty Mikołaj.

Z jarmarku warto wrócić z fotograficzną pamiątką zrobioną w świątecznej fotobudce. Stargardzian na pewno ucieszą też warsztaty rękodzieła, a łasuchy koniecznie powinny zajrzeć do specjalnej strefy gastronomicznej. Przy okazji warto też pomóc tym, którzy zimą szczególnie potrzebują naszego wsparcia, dołączając się do zbiórki dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.

W tym dniu odbędą się także specjalne seanse świąteczne. Bilet wstępu to tylko 1 zł. Na dużym ekranie zobaczymy: „Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka”, „Szybcy i śnieżni” oraz „Magiczne święta Kacpra i Emmy”.

(r)

Poprzedni artykułTańszy węgiel – zmiany
Następny artykułHydraSpecma powiększa się


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj