Zatrzymali troje poszukiwanych, w tym poszukiwaną listem gończym

0

Policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego stargardzkiej komendy w przeciągu paru godzin zatrzymali wczoraj 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości – kobietę i dwóch mężczyzn.

Pierwszego z poszukiwanych – 26-letniego mieszkańca naszego miasta – policjanci zatrzymali na ulicy Grunwaldzkiej w Stargardzie, który zgodnie z wydanym nakazem doprowadzenia trafić miał do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Decyzją sądu 26-latek trafił do więziennej celi.

Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali w Lipniku 30-letnią kobietę poszukiwaną listem gończym wydanym przez sąd. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi.

Trzeci z poszukiwanych wpadł w ręce stargardzkiej prewencji na dworcu PKP. 35-latek poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu. Jest on również podejrzewany o dokonanie licznych kradzieży na terenie Stargardu. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.

– Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu – zapewnia mł. asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r)

Poprzedni artykułBezpieczniej na wyniesionych pasach
Następny artykułChłopcy z Zespołu Szkół nr 1 po raz kolejny mistrzami powiatu w siatkówce


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj