W ferie do muzeum

0

Ci, którzy korzystali już z feryjnych zajęć w Muzeum Archeologiczno-Historycznym, wiedzą, że będzie to kolejna okazja do świetnej zabawy i ciekawego spędzenia wolnego czasu. Jeśli ktoś jeszcze nie brał udziału w takich warsztatach, koniecznie powinien spróbować w tym roku.

Chemiczne fanaberie na zimowe ferie – poniedziałek i piątek (13 i 17.02.), 11:00, Basteja, Park Piastowski: Ciekawostki ze świata nauki, mnóstwo dobrej zabawy i aktywności – również na świeżym powietrzu. Trzymamy kciuki, żeby spadł śnieg i udało się ulepić najprawdziwszego bałwana!

Gliniane spotkania – wtorki i środy (14, 15, 21 i 22.02.), 11:00, MAH na Rynku Staromiejskim: Tych zajęć nikomu nie trzeba reklamować. Jeśli ktoś jeszcze nie próbował swoich sił w lepieniu naczyń z gliny, koniecznie musi wpaść do muzeum i stworzyć coś własnoręcznie. Kreatywna zabawa gwarantowana. A może również okazja do odkrycia nowej pasji?

Rzucam ci wyzwanie! – czwartki (16 i 23.02.), 11:00, Basteja, Park Piastowski: Coś dla miłośników zdrowej rywalizacji. Aktywne zabawy czekają na tych, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu. Kendama, burzenie wieży przeciwnika, tropienie pstrągów – brzmi ciekawie? Wszystko do odkrycia już niedługo w MAH.

Zajęcia w muzeum są odpowiednie dla dzieci od 6 lat. Bilety można kupować bezpośrednio przed warsztatami w kasie. Jedna wejściówka dla jednej osoby kosztuje 10 zł, a posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą mniej – tylko 7 zł/os. Przez całe ferie zajęcia będą prowadzone w niewielkich, maksymalnie 15-osobowych, zespołach – zgodnie z harmonogramem. Możliwe są również dodatkowe terminy dla grup zorganizowanych. W takim przypadku najlepiej zadzwonić pod nr tel. 91 577 18 85 i ustalić wszystkie szczegóły.

(r)

Poprzedni artykułAleksandra Cyglicka – malarstwo. Wystawa „Niedopowiedzenia”
Następny artykułObwodnica północna w budowie. Czas na dokumentację trzeciej części drogi


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj