Nagrodzimy najlepszych w sporcie i kulturze

0

Tylko do końca stycznia (31.01., wtorek) można składać wnioski o przyznanie nagród prezydenta Stargardu dla sportowców oraz dla artystów, twórców i kreatorów kultury. Dokumenty są przyjmowane w Biurze Obsługi Klienta (ul. S. Czarnieckiego 17). Jak co roku doceniamy tych, którzy osiągają sukcesy, rozwijają swoje talenty i reprezentują nasze miasto poza jego granicami.

Kandydatów do nagród, stypendiów i wyróżnień dla najlepszych sportowców mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia kultury fizycznej. Szczegółowy regulamin i wzór wniosków do wypełnienia można znaleźć tutaj (wnioski znajdują się w osobnych zakładkach po lewej stronie).

Nagrody i stypendia dla artystów, twórców i kreatorów kultury są przyznawane z inicjatywy Prezydenta Miasta lub na wniosek m.in. 30 mieszkańców Stargardu, Młodzieżowego Zespołu Doradczego, placówek oświatowych, instytucji, stowarzyszeń i fundacji. Jak zawsze wyróżniamy również organizatorów jednego z wydarzeń. Szczegółowy regulamin i wnioski do pobrania można znaleźć tutaj.

(r)

fot. Paweł Bieg/archiwum

Poprzedni artykuł„Ekologia w komiksie” – wystawa pokonkursowa
Następny artykułKaraś/Rogucki na Stargard Festiwal ’23


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj