5 lat Cameraty Stargard

0

Ostatnie bilety czekają na tych, którzy chcieliby spędzić niedzielne (5.02.) popołudnie w towarzystwie muzyki na żywo. Orkiestra Camerata Stargard obchodzi w tym roku pięciolecie istnienia. Również z tej okazji, wraz z zespołem Los Cafe, zaprasza na wyjątkowy koncert karnawałowy. Początek o 15:00.

Camerata Stargard zaczęła działać w 2018 r. Choć od początku tworzą ją muzycy ze Stargardu, to bardzo często podejmują oni współpracę z artystami z Polski, ale i zza granicy. Poza Stargardem grają także na innych scenach, m.in. w Filharmonii Szczecińskiej. Ich koncerty powstają w oparciu o repertuar wszystkich orkiestr zawodowych świata. Dzięki temu artyści mogą zaprezentować pełnię swoich umiejętności, a słuchacze mają szansę na spotkanie z kanonem muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu.

Przy okazji jubileuszu muzycy zagrają kompozycje m.in. Astora Piazzoli, Antonio Carlosa Jobima i Richarda Galliano. Te znane utwory usłyszymy w nowych, unikalnych aranżacjach zespołu Los Cafe, czyli Krzysztofa Baranowskiego (akordeon), Krzysztofa Figiela (fortepian), Janusza Jędrzejewskiego (bas) oraz Ireneusza Budnego (instrumenty perkusyjne). To okazja do poznania innego spojrzenia na tango. Oczywiście zespołowi będzie towarzyszyć stargardzka Camerata.

Zostało jeszcze kilka ostatnich biletów na to wydarzenie. Wejściówki kosztują 45 zł (30 zł ulgowa). Są do kupienia online – wystarczy kliknąć tutaj, albo w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury (czynna codziennie od 11:00).

(r)

Poprzedni artykułS11 wydłuży się do Szczecinka
Następny artykułGłosuj na Park&Ride


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj