Ruszył konkurs #TikTokowePomorzeZachodnie. Jedną z nagród iPhone 14 Pro max

0

TikTok to platforma społecznościowa, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodych osób. Konkurs marszałka Olgierda Geblewicza #TikTokowePomorzeZachodnie zachęca do pokazania piękna naszego regionu, interesujących aktywności oraz zaprezentowania ciekawych osób. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym iPhone 14 Pro max.

– Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, tym razem w formie, którą najlepiej znają młodzi – TikToka . Mam nadzieję, że odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim – zachęca marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Zasady konkursu są następujące: TikTok powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać maksymalnie jedną minutę oraz prezentować miejsca i aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale, w serwisie TikTok, oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych. Materiały należy oznaczyć w serwisie TikTok: @PomorzeZachodnie (oznaczenie naszego profilu) oraz hasztagiem #PomorzeZachodnie, #TikTokowePomorzeZachodnie. Pozwoli to na szybkie odnalezienie konkursowych treści.

Należy też wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie http://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji oraz zapoznać się z Regulaminem zamieszczonym na http://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji.

Najlepsze TikToki i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego.

Nagrodami są:

– I miejsce: iPhone 14 Pro Max 256 GB,

– II miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3, Mikrofon Krawatowy Bezprzewodowy Podwójny USB C do telefonu Ulanzi J12, Lampa Pierścieniowa KODAK RM001,

– III miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3.

Wyróżnieniami za trzy kolejne miejsca są Lampy Pierścieniowe KODAK RM001.

(r)

Poprzedni artykuł10.02.1940 i 24.02.2022: Dramat deportowanych i uciekinierów zawsze ma to samo oblicze
Następny artykułTrwają zachodniopomorskie „Ferie z WOT” – z udziałem stargardzian


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj