Rubens na Stargard Festiwal ‘23

0

Rubens dołącza do sobotniego (24.06.) składu wykonawców na Stargard Festiwal ’23. Tego dnia na scenie pojawią się także Mery Spolksky oraz Kayah.

Rubens, czyli Piotr Rubik, to self-made man z krwi i kości. Od lat zasila składy zespołów najpopularniejszych polskich artystów, a jego gitary można było usłyszeć w największych hitach ostatnich lat. Podczas pandemii, gdy wstrzymano koncerty, zaszył się w domu i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Była to dla niego forma ucieczki od trudnej rzeczywistości oraz zabicia wolnego czasu.

Do momentu wypuszczenia debiutanckiego singla „Wszystko OK?”, który stał się jednym z największych przebojów 2022, w zasadzie nikt nie słyszał wokalu Rubensa. Nawet bliscy znajomi. Swój pierwszy, solowy koncert zagrał na Stadionie Śląskim przed ponad sześćdziesięciotysięczną publicznością jako support Dawida Podsiadło. Latem zagrał koncerty na festiwalach takich jak On Air, Męskie Granie czy Great September, a wiosną 2023 wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową, promującą album „Piosenki, których nikt nie chciał”. Płyta zawiera dwanaście autorskich, intymnych utworów. Rubens napisał, skomponował i wyprodukował każdy z nich. Sam też nagrał każdą partię instrumentalną, z wyjątkiem bębnów.

EP-ka „Wynoszę się” i debiutancka płyta artysty to nie tylko męskie, alternatywne granie, ale także zapis męskich przeżyć. To materiał niebanalny, z naleciałościami brzmień takich artystów jak Arctic Monkeys, Tame Impala czy Radiohead. Dotychczas wydane utwory zostały odsłuchane ponad 11 milionów razy we wszystkich serwisach streamingowych.

Bilety na każdy dzień Stargard Festiwal ’23 | 23-25/06/2023 dostępne są w kasie kina (codziennie 11:00-20:30) oraz na https://sck.stargard.pl/kalendarz…/stargard-festiwal-23/

Posiadacze SKM płacą tylko 1 zł za każdy koncertowy dzień. Jak i gdzie wyrobić swoją kartę? Wszystkie szczegóły są tutaj. Oferta dla osób spoza miasta też jest atrakcyjna – 60 zł za każdy dzień SF ’23.

𝑁𝑎 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑 𝐹𝑒𝑠𝑡𝑖𝑤𝑎𝑙 ’23 𝑧𝑎𝑝𝑟𝑎𝑠𝑧𝑎 𝑃𝑟𝑒𝑧𝑦𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑢 𝑖 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦.

(r)

Poprzedni artykułKabaret CZESUAF w Piwnicy TPS
Następny artykułNocny pościg za kierowcą. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj