Patrycja Markowska na Stargard Festiwal ‘23

0

Znana wokalistka wystąpi w niedzielę, 25 czerwca br. Będzie pierwszą wykonawczynią piosenek w tym dniu. Za tydzień dowiemy się, kto do niej dołączy.

Patrycja Markowska, córka lidera zespołu Perfect Grzegorza Markowskiego, może pochwalić się jednym z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności – od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory artystki królują na listach przebojów.

Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace&Love towarzyszą jej od zawsze.

Uwielbia koncertować. Od lat skupia się na tym, by swojej widowni prezentować nową muzykę. Wydała 9 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 50 singli, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów.

Patrycja Markowska występuje z zespołem w składzie: Maciej Mąka (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

Bilety na każdy dzień Stargard Festiwal ’23 | 23-25/06/2023 dostępne są w kasie kina (codziennie 11:00-20:30) oraz na https://sck.stargard.pl/kalendarz…/stargard-festiwal-23/

Posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca za wstęp na każdy dzień zapłacą symboliczną złotówkę. Jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, żeby wyrobić swoją SKM. Wszystkie informacje są tutaj. Oferta dla pozostałych jest również atrakcyjna – tylko 60 zł za cały dzień koncertowy.

𝑁𝑎 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑 𝐹𝑒𝑠𝑡𝑖𝑤𝑎𝑙 ’23 𝑧𝑎𝑝𝑟𝑎𝑠𝑧𝑎 𝑃𝑟𝑒𝑧𝑦𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑢 𝑖 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦.

(r)

Poprzedni artykułRocznica napaści Rosji na Ukrainę. Bądźmy razem
Następny artykułTrwa modernizacja przelewickiej oranżerii


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj