Pomoc asystentów konieczna

0

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej rozpoczął nabór do kolejnej edycji programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”. To wsparcie w codziennym funkcjonowaniu, ale również szansa np. na wzięcie udziału w wydarzeniach kulturalnych, sportowych i kontakt z innymi ludźmi. Z pomocy asystentów znów mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wszystkie niezbędne dokumenty są do pobrania tutaj. Wnioski można składać w siedzibie MOPS (ul. Warszawska 9A) lub elektronicznie przez platformę ePUAP (/4ra6i23iyk/skrytka lub /4ra6i23iyk/SkrytkaESP).

Opieka asystentów potrwa do końca 2023 r. i jest całkowicie bezpłatna. To nawet 620 godzin pomocy w codziennym funkcjonowaniu, załatwianiu spraw urzędowych i uczestnictwie w życiu społecznym. W razie dodatkowych pytań można zadzwonić – tel. 91 578 45 83.

Jednocześnie MOPS ma ofertę dla osób, które chciałyby pracować jako asystenci osób niepełnosprawnych. Więcej informacji o naborze tutaj. Dokumenty przyjmowane są w sekretariacie MOPS (ul. Warszawska 9A) lub e-mailowo na adres: [email protected].

(r)

Poprzedni artykułKornelia Sadowska w The Voice Kids
Następny artykuł500+ w aplikacji


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj