Masz 18 lat? Możesz wygrać darmowe bilety na podróże koleją po Europie

0

W środę (15.03.) rozpoczyna się konkurs DiscoverEU (w ramach programu Erasmus+), w którym do wygrania są bilety kolejowe na podróże po Europie. Mogą wziąć w nim udział młodzi stargardzianie w wieku 18 lat. Wystarczy wypełnić prosty formularz, zaproponować trasę wycieczki i rozwiązać krótki quiz.

Wszystkie informacje o konkursie są tutaj. Zwycięzcy otrzymają darmowe bilety na przejazdy koleją po wszystkich państwach Unii Europejskiej. Dodatkowo dostaną również kartę zniżkową na m.in. zakwaterowanie i wyżywienie.

Laureaci będą mogli wybrać się w maksymalnie miesięczną podróż, która powinna zakończyć się do 30.09.2024 r. Jest również opcja wyjazdu z grupą znajomych. Wystarczy, że wszyscy spełniają warunki konkursu i przy zgłoszeniu podadzą ten sam kod.

Najnowsza odsłona DiscoverEU to propozycja dla młodych Europejczyków, którzy urodzili się między 1.07.2004 r. a 30.06.2005 r. W konkursie mogą również brać udział osoby z niepełnosprawnościami.

Formularz aplikacyjny będzie dostępny od 15.03. (środa) do 29.03. (środa). To szansa na ciekawą przygodę i poznanie krajów Unii Europejskiej. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są tutaj.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułEdu Day – Stargard (15.03) i Szczecin (16.03)
Następny artykułStargard do odkrycia


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj