Pomogą zlokalizować firmy w PPNT

0

Nowość w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. W kilku miejscach stanęły dobrze widoczne tablice z wyraźną informacją o lokalizacjach firm działających na tych terenach. To ułatwienie dla wszystkich odwiedzających wciąż rozbudowujący się PPNT.

Tablice zamontowano na rondzie Honorowych Dawców Krwi i przy ul. Metalowej. Znajdują się na nich nazwy i loga firm, a także graficzne podpowiedzi, jak dojechać do konkretnego przedsiębiorstwa. W przyszłości plansze będą uzupełniane o kolejnych inwestorów.

W całym parku przemysłowym na terenie dawnego lotniska w Kluczewie pracuje już ponad 6 tys. osób. Regularnie pojawiają się też nowe podmioty zatrudniające następnych ludzi. W ubiegłym roku decyzję o zlokalizowaniu tam swoich siedzib podjął m.in. światowy koncern Capri-Sun (o tym tutaj) i turecki Ege Kimya (o tym tutaj).

PPNT zajmuje powierzchnię około 850 hektarów. Działa tam już ponad 30 firm różnych branż. Miasto regularnie inwestuje w rozbudowę infrastruktury na terenach przemysłowych. Takie projekty przyciągają kolejnych inwestorów i podnoszą atrakcyjność stargardzkiego rynku pracy.

Tablice w PPNT postawiła Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego.

(r), fot. – UM w Stargardzie

Poprzedni artykułPGE Spójnia Stargard. Ligowe derby dla Kinga
Następny artykułKonkurs ,,Wody naszego regionu”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj