Pomoc dla uzależnionych pod nowym adresem  

0

Już niedługo w Stargardzie ruszy punkt pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej dla osób uzależnionych od alkoholu, a także dla ich bliskich i członków rodzin. Z takiego wsparcia mieszkańcy skorzystają bezpłatnie. Na ten cel z budżetu miasta w 2023 r. przeznaczonych zostanie 100 tys. zł.

Nowy punkt pomocy będzie działał przy ul. Składowej 2a. W kompleksowo wyremontowanych i wyposażonych pomieszczeniach doświadczeni terapeuci wesprą każdego, kto zmaga się z alkoholizmem. Na miejscu prowadzona będzie również rehabilitacja. Opieką zostaną objęci także współuzależnieni – członkowie rodzin i bliscy oraz osoby z syndromem DDA (dorosłe dzieci alkoholików).

Z punktu pomocy bezpłatnie, bez skierowania skorzystają potrzebujący stargardzianie. Placówka powinna ruszyć już w kwietniu. O dokładnym terminie i godzinach otwarcia będziemy informować na www.stargard.eu.

Osoby, które już teraz chciałyby dowiedzieć się więcej i zapisać na terapię, mogą skontaktować się z Klubem Abstynenta „ALA” – tel. 91 834 60 60 lub przez facebookowy profil stowarzyszenia.

(r)

fot. pexels.com

Poprzedni artykułJakie ubezpieczenia na życie warto wykupić w Stargardzie?
Następny artykułPorządne ogrodzenie, nowe budy, a w planach kolejne remonty i rozbudowa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj