Porządne ogrodzenie, nowe budy, a w planach kolejne remonty i rozbudowa

0

Miasto wciąż inwestuje w Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie. Tylko w tym roku poszło na to prawie 50 tys. zł. Wszystko po to, żeby czworonożni mieszkańcy placówki, ale także jej pracownicy i wolontariusze, mieli bardziej komfortowe warunki.

Ogrodzenie od strony ul. Szosy Maszewskiej zostało przestawione. Wykonano tam nowy fundament i słupy z odpornej stali. Zamontowano również siatkę ogrodzeniową, a jej wysokość dostosowano do pozostałego płotu. W ramach inwestycji zwierzęta zyskały również 8 nowych, podwójnych bud z zabezpieczeniem termicznym.

W placówce w Kiczarowie sukcesywnie prowadzone są następne prace. W 2020 r. wyremontowano boksy dla zwierząt i zmodernizowano budynek administracyjno-biurowy. W 2021 r. kupiono nowe budy dla czworonogów, a dwa budynki połączyła śluza, czyli zabezpieczenie w formie ogrodzenia z siatki.

W planach jest również modernizacja dotąd niewyremontowanych części, a także rozbudowa schroniska. Trwają prace projektowe niezbędne do rozpoczęcia robót.

(r)

fot. FB/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie 

Poprzedni artykułPomoc dla uzależnionych pod nowym adresem  
Następny artykułSpotkanie z Łukaszem Rzążewskim, niepełnosprawnym zawodnikiem MMA, bohaterem książki „Dopóki walczysz, jesteś…”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj