„Sydonia. Słowo się rzekło” – spotkanie z Elżbietą Cherezińską, autorką książki

0

Książnica Stargardzka zaprasza na spotkanie do Kawiarenki Literackiej ze znakomitą autorką powieści historycznych – Elżbietą Cherezińską. Odbędzie się ono 21 marca br. (wtorek) o godz. 17:00 w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu (pod Ratuszem).

Tego dnia będzie miała miejsce stargardzka premiera najnowszej powieści autorki „Sydonia. Słowo się rzekło”.

Spotkanie moderować będzie Ilona Kowal.

Elżbieta Cherezińska – teatrolożka, polska pisarka specjalizująca się w powieści historycznej. Mieszkanka Kołobrzegu. Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Swoją karierę literacką rozpoczęła w 2005 r., debiutując książką „Z jednej strony, z drugiej strony”. Od 2008 r. związana jest z wydawnictwem Zysk i S-ka, w ramach którego zostały wydane wszystkie jej książki.

Spod pióra autorki wyszły następujące tytuły: „Byłam sekretarką Rumkowskiego. Dzienniki Etki Daum” (2008), „Gra w kości” (2010), „Legion” (2013), „Turniej cieni” (2015), „Sydonia. Słowo się rzekło” (2023).

Wydała też cykle „Północna droga”, „Odrodzone królestwo” i „Harda królowa”.

Link do katalogu Książnicy Stargardzkiej z poleceniem książek autorki: https://www.stargard-ks.sowa.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=repl&plnk=q__cherezi%C5%84ska+el%C5%BCbieta&sort=byscore&view=1

(r)

Poprzedni artykułDarmowe przeglądy samochodów w ZS nr 5
Następny artykułJolanta Aniszewska „Zamęt”. Opowiadać miasto emocjami


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj