Błękitni Stargard. Powalczą z KP Starogard Gdański

0

Błękitni Stargard w najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z KP Starogard Gdański w ramach 21. kolejki III ligi II grupy.

Pierwsze spotkanie tych zespołów – jesienią na stadionie przy ul. Ceglanej w Stargardzie – zakończyło się remisem 1:1, po tym, jak goście wyszli na prowadzenie w drugiej połowie, ale Błękitni zdołali wyrównać w ostatnich minutach gry i mecz zakończył się podziałem punktów.

Obecnie, po 20 kolejkach, KP Starogard zajmuje 4. miejsce w tabeli z 39 punktami, podczas gdy Błękitni są na 9. miejscu z 27 punktami.

W poprzedniej kolejce Błękitni zremisowali 2:2 z drużyną Stolem Gniewino na własnym stadionie, podczas gdy KP Starogard z dużymi problemami zwyciężył 2:1 z ostatnim w tabeli Bałtykiem Gdynia.

KP Starogard z pewnością będzie faworytem tego meczu, ale Błękitni mają nadzieję, że zagrają dobre zawody i zdołają wywieźć z Starogardu trzy punkty. Kibice jak zawsze będą mogli śledzić przebieg meczu na facebookowym profilu Błękitnych.