Błękitni Stargard. Grają w kratkę

0

Po remisie uratowanym w końcówce meczu z drużyną Stolem Gniewino (2:2), tym razem podopieczni Piotra Rasta przegrali na wyjeździe z KP Starogard Gdański 0:1.

KP Starogard Gdański – Błękitni Stargard 1:0 (1:0)

Bramki: 27. min. Górski

Błękitni: Latek – Sawczak, Liśkiewicz, Wawszczyk, Kowalik, Nowicki (85. min. Frankowski), Ogrodowski, Gabor, Kliś (64. min. Stawski), Friska (64. min. Ryk, 88. min. Kwiatkowski), Niedojad

Runda wiosenna w wykonaniu Błękitnych nie wygląda najlepiej. W czterech dotychczasowych meczach podopieczni Piotra Rasta zdobyli cztery punkty, a u siebie dotąd nie wygrali.

W minioną sobotę stargardzianie doznali wyjazdowej porażki z KP Starogard Gdański. Choć mieli swoje okazje, jedyną bramkę w tym spotkaniu – na wagę zwycięstwa – w 27. minucie zdobyli gospodarze.

Co prawda kończyli oni ten mecz w dziesiątkę, ale stało się to w 89. minucie, zatem Błękitni nie mieli za dużo czasu, aby wykorzystać liczebną przewagę.

Podopieczni Piotra Rasta zajmują aktualnie 11. miejsce w tabeli, mając 11 punktów przewagi nad strefą spadkową.

W najbliższą sobotę zagrają u siebie ze Świtem Szczecin. Początek o godz.13.