Książnica Stargardzka. Spotkania pt. „Wszystko w temacie!”

0

Pierwszym gościem nowego cyklu spotkań w Książnicy będzie prawdziwy pasjonat w wielu dziedzinach – Piotr Walkowiak.

„Czy wiedzieliście, że hodowanie gołębi pocztowych i ozdobnych jest jednym z najbardziej popularnych hobby na świecie, a pomiędzy ludźmi i gołębiami nawiązują się życzliwe przyjaźnie?” – o tym i o innych ciekawostkach, dotyczących relacji pomiędzy ludźmi i gołębiami, opowie gość „Wszystko w temacie!”, który zabierze nas w podróż po swoich badaniach. Opowie też o specyfice hodowania tych ptaków.

Piotr Walkowiak, student ostatniego roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Wykładowca w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Oddział Szczeciński – Sekcja Socjologii Miasta. Przewodniczący Koła Naukowego Pedagogów Młodzieży „Young Power”. Autor kanału na YouTube „Z pasji do socjologii”. Szczególnie interesuje go funkcjonowanie, działania i relacje ludzi i grup społecznych w przestrzeni miejskiej oraz wiejskiej.

Spotkanie z socjologiem odbędzie się 28 marca br. (wtorek) o godz. 17:00 w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu (pod Ratuszem).

(r)

Poprzedni artykułPożar w Spaas Candles
Następny artykułBon turystyczny. Ostatnie dni, żeby z niego skorzystać


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj