Nowy rozkład lotów i dodatkowe połączenia z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów

0

Powrót lotów Ryanair do Warszawy Modlin oficjalnie rozpoczął sezon letni na lotnisku w Goleniowie. Pierwszym rejsem z Modlina przyleciało 122 pasażerów, natomiast w drogę powrotną leciał prawie komplet, bo aż 180 osób.

Trasa Ryanair do Warszawy Modlin realizowana będzie 5 razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę. Ceny biletów zaczynają się już od 49 zł w jedną stronę.

– To bardzo dobra informacja zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów, jak i całego Pomorza Zachodniego, a w szczególności branży turystycznej. Powrót, po zimowej przerwie, linii Ryanair ze swoją trasą do Warszawy Modlin pokazuje, że współpraca Portu Lotniczego Szczecin -Goleniów oraz Ryanair opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż ta współpraca w niedługim czasie przyniesie kolejne informacje o nowych, atrakcyjnych kierunkach realizowanych z zachodniopomorskiego lotniska – mówi Maciej Dziadosz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

Inauguracja połączenia do Warszawy Modlin to nie jedyna nowość w sezonie letnim. Po bardzo dobrym sezonie zimowym Polskie Linie Lotnicze LOT zadecydowały o zwiększeniu częstotliwości rejsów na trasie do Warszawy Chopin z 19 do 22 razy w tygodniu. To daje jeszcze większą możliwość do korzystania z atrakcyjnych przesiadek w ramach bogatej siatki połączeń europejskich i dalekodystansowych, realizowanych przez PLL LOT w swoim warszawskim hubie. Dodatkowo linia Ryanair zwiększy liczbę rejsów na trasach do Krakowa (z 2 do 3 razy w tygodniu) i Londynu Stansted (z 5 do 6 razy w tygodniu).

W sumie, w letnim rozkładzie znajdzie się 8 połączeń regularnych oraz 2 wakacyjne trasy czarterowe, operujące z częstotliwością 6 razy w tygodniu.

Połączenia regularne: PLL LOT do Warszawy Chopin; Ryanair do Dublina, Krakowa, Liverpoolu, Londynu, Warszawy Modlin; WizzAir do Oslo Torp; Norwegian do Oslo Gardermoen.

(r), fot. – Port Lotniczy Szczecin – Goleniów 

Poprzedni artykułMilion na bezdomne zwierzęta
Następny artykuł„Emocje” Elżbiety Woźniak w Bramie Wałowej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj